sobota, 25 kwietnia 2015

Hej

Hej
Z WCZORAJ

Skończyłam reputacje u wedkarzy jorvirk (Jej :D), łapiąc  Pana Paskudę :D (zdj )
walka z nim była łatwa.
  Teraz biorę się za oddział południowy (ostatni poziom reputacju u nich ), a kiedy z nimi skończę zaczne robić reputacje tak sobie by być u wszystkich podziwiana :D (Ja taka sławna w jorvirk ) :D

Z dzisiaj
Na początek  zjawiłam się na rajdzie blogerek i fanek, ale nie wiedziałam głównych blogerek i wiele osób nie poszło na rajd bo ich nie zauważyło  :(.
Spytałam sie czy ktoś chce ze mna zdjęcie i......
Zgłosiło się dość dużo dziewczyn :D (bardzo się z tego cieszę)
Proszę się zgłosić w kom  (każdy może nawet odoba nie mająca żadnego konta)jeśli było się na jakimś zdjęciu lub po prostu było sie na rajdzie.

A tu zdjęcia
Ryba paskuda


















Z kol















Kilka osób z rajdu (i nie rajdu :D)





















I jak tradycja nakazuje :D Nie udne :D























Pozdrawiam was :D
Mam nadzieję że osoby które zrobiły sobie ze mna zdj odezwą się na blogu :D 

3 komentarze: