sobota, 18 kwietnia 2015

Rajd

Rajd

Hej! ♥
Więc tak jak mówiłam w poprzednim poście, postanowiłam razem z kilkoma blogerkami zorganizować rajd. Nie będę tego nazywała 'spotkanie z fankami'. Po prostu chciałabym poznać osoby, które czytają mojego bloga... i nie tylko mojego :D

Organizatorkami są:






















KATE RAINPAW: http://kate-rainpaw-sso.blogspot.com/

Może się zdarzyć, że któraś z nas nie będzie mogła przyjść, ale miejmy nadzieję, że nie będzie takiej sytuacji :)

Oczywiście serdecznie zapraszam również inne blogerki. Możecie na swoich stronach udostępnić informacje o tym rajdzie, abyście również mogły spotkać swoich czytelników ^^

INFO O SPOTKANIU:

DZIEŃ: SOBOTA
DATA: 25.04.2015r
GODZINA: 15:00
MIEJSCE SPOTKANIA: OPUSZCZONA FARMA NA WZGÓRZU NLIMERA
SERWER: OCZYWIŚCIE POLSKI, COOKIE VALLEY

Rajd będzie trwał około godzinę :)

UWAGI:
*Na rajdzie nie kłócimy się, nie spamujemy, ani nie obrażamy innych
*Nie będziemy mogły dodawać Was do znajomych. Powodem może być np. pełna lista lub po prostu któraś z nas będzie chciała mieć tylko przyjaciół na swojej liście znajomych
*Rajd będzie zorganizowany na terenie również dla nie-SR, więc każdy może przyjść :)

ZAPRASZAM WSZYSTKICH ^^

Ja też postaram się przyjść :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz