Rajd
Hej! ♥
Więc tak jak mówiłam w poprzednim poście, postanowiłam razem z kilkoma blogerkami zorganizować rajd. Nie będę tego nazywała 'spotkanie z fankami'. Po prostu chciałabym poznać osoby, które czytają mojego bloga... i nie tylko mojego :D
Organizatorkami są:
JULIA PINESTORM: http://starstable-donka.blogspot.com/
PAULA WOLFBELL: http://sso-paulawolf.blogspot.com/
KATE RAINPAW: http://kate-rainpaw-sso.blogspot.com/
Może się zdarzyć, że któraś z nas nie będzie mogła przyjść, ale miejmy nadzieję, że nie będzie takiej sytuacji :)
Może się zdarzyć, że któraś z nas nie będzie mogła przyjść, ale miejmy nadzieję, że nie będzie takiej sytuacji :)
Oczywiście serdecznie zapraszam również inne blogerki. Możecie na swoich stronach udostępnić informacje o tym rajdzie, abyście również mogły spotkać swoich czytelników ^^
INFO O SPOTKANIU:
DZIEŃ: SOBOTA
DATA: 25.04.2015r
GODZINA: 15:00
MIEJSCE SPOTKANIA: OPUSZCZONA FARMA NA WZGÓRZU NLIMERA
SERWER: OCZYWIŚCIE POLSKI, COOKIE VALLEY
SERWER: OCZYWIŚCIE POLSKI, COOKIE VALLEY
Rajd będzie trwał około godzinę :)
UWAGI:
*Na rajdzie nie kłócimy się, nie spamujemy, ani nie obrażamy innych
*Nie będziemy mogły dodawać Was do znajomych. Powodem może być np. pełna lista lub po prostu któraś z nas będzie chciała mieć tylko przyjaciół na swojej liście znajomych
*Rajd będzie zorganizowany na terenie również dla nie-SR, więc każdy może przyjść :)
*Rajd będzie zorganizowany na terenie również dla nie-SR, więc każdy może przyjść :)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH ^^
Ja też postaram się przyjść :D

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz