Nom te konie są bardzo szybkie. Szybsze chyba niż araby. Fajny blog ;)Zapraszam do mniehttp://starstablesynnekittenforest.blogspot.com/?m=1
Napewno wejdę na twój blog dziekuje za komentarz ci cieszę się że ci się podoba :D
Nom te konie są bardzo szybkie. Szybsze chyba niż araby. Fajny blog ;)
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie
http://starstablesynnekittenforest.blogspot.com/?m=1
Napewno wejdę na twój blog dziekuje za komentarz ci cieszę się że ci się podoba :D
Usuń