czwartek, 9 kwietnia 2015

Hej

Hej ściągnełam gimpa 2.8 i ucze się go używać

Co do tych nowych koni uważam że sa  za szybkie powinni przynajmniej zmienić przydzielanie grup na cs

Tu zdj ze spotkania z maną Olą z sso



2 komentarze:

  1. Nom te konie są bardzo szybkie. Szybsze chyba niż araby. Fajny blog ;)
    Zapraszam do mnie
    http://starstablesynnekittenforest.blogspot.com/?m=1

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Napewno wejdę na twój blog dziekuje za komentarz ci cieszę się że ci się podoba :D

      Usuń