Fajne te nowe aktulizację prawda ?!..
A mówiłam, te ślaty na slalomie to zwiastun zadania mówiłam o tym przez duże M :D
Mój Sunking ma 8lvl już niedługo następny lvl :D
Skończyłam prawie repke u Wędkarzy jorvirk ( nie oddział południowy).
Wracając do aktualizacji
Naprawde bardzo fajna (ten mech na tych murach i te studnie), pewnie minie trochę czasu zamim sie do nich przyzwyczaję :D.
Morland i inne miejsca zmienione wyglądają świetnie.
Nowe postacie, inaczej ubrani ludzie :)
UWAGA JESLI JESZCZE NIE ZROBIŁEŚ /AŚ WSZYSTKICH ZADAŃ Z PIERWSZEGO DNIA AKTUALIZACJI NIE CZTAJ!!!!!
Zaintrygowała mnie najbardziej ta rozmowa pracownika DC (dark core) Być może rozmawiał on z Sandsem i tu jest nawiązanie do głównej fabuły :D (byc może to nie jest pewne)
I ten zagarek aż mówi WEŹ NOC, WEŹ NOC, WEŹ NOC. (chodzi o nocowanie w stajni)
A ja sobie obiecałam że nie biore nocy .
KONIEC !!! SPOILERU
Tak ostatnio zrobiłam pewien Bag mroku i nagałam to i postaram się szybko wstawić go na ty .
Jeszcze jedno z kol z klubu założyłysmy NAVLAM ( teraz odeszła jedna osoba bo wypisała sie z klubu, dla kol czy coś) i doszła nowa osoba Julia ale chyba nie zmienimy nazwy :D Jeszce nie wiadomo jak już wszystko bedzie pewne to dodam linka do bloga :D
NAVLAM - Dział który wymyśla teorie i zagadki w pewnym sęsie rozwiązuje.
Post długi ale dzisiaj mało zdjęć :/
Mrok :D
Z NAVLAM
(arisha odeszła)


Zachęcam do komentowania :D




















Brak komentarzy:
Prześlij komentarz