środa, 22 kwietnia 2015

Hejo

Siema
Fajne te nowe aktulizację prawda ?!..
A mówiłam, te ślaty na slalomie to zwiastun zadania mówiłam o tym przez duże M :D
Mój Sunking ma 8lvl już niedługo następny lvl :D
Skończyłam prawie repke u Wędkarzy jorvirk ( nie oddział południowy).
Wracając do aktualizacji
Naprawde bardzo fajna (ten mech na tych murach i te studnie), pewnie minie trochę czasu zamim sie do nich przyzwyczaję :D.
Morland i inne miejsca zmienione wyglądają świetnie.
Nowe postacie, inaczej ubrani ludzie :)
UWAGA JESLI JESZCZE NIE ZROBIŁEŚ /AŚ WSZYSTKICH ZADAŃ Z PIERWSZEGO DNIA AKTUALIZACJI NIE CZTAJ!!!!!

Zaintrygowała mnie najbardziej ta rozmowa pracownika DC (dark core) Być może rozmawiał on z Sandsem i tu jest nawiązanie do głównej fabuły :D  (byc może to nie jest pewne)
I ten zagarek aż mówi WEŹ NOC, WEŹ NOC, WEŹ NOC. (chodzi o nocowanie w stajni)
A ja sobie obiecałam że nie biore nocy .

KONIEC !!! SPOILERU

Tak ostatnio zrobiłam pewien Bag mroku  i nagałam to i postaram się szybko wstawić go na ty .
Jeszcze jedno z kol z klubu założyłysmy NAVLAM ( teraz odeszła jedna osoba bo wypisała sie z klubu, dla kol czy coś) i doszła nowa osoba Julia ale chyba nie zmienimy nazwy :D Jeszce nie wiadomo jak już wszystko bedzie pewne to dodam linka do bloga :D
NAVLAM - Dział który wymyśla teorie i zagadki w pewnym sęsie rozwiązuje.

Post długi ale dzisiaj mało zdjęć :/

Mrok :D

Z NAVLAM 
(arisha odeszła)




 Z klubem (czerwone spotkanie )







 
 





 I nie udane











 A jednak nie tak mało zdjęć :D
Zachęcam do komentowania :D



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz