Co tam biegaliści już po jorvirk?
Wczorajszy post myśle że was zaineresował i zastanawiam się czy nie dawać swoich własnych przemyśleń :D
Wczoraj był mały rajdzik ale nie mam z niego zdjęć (prowadziła go moja kol)
Planujemy powtórkę z Hubertusa (tak kiedyś go zorganizowałyśmy i z uczestnikami zaplanowaliśmy że będzie powtórka):D
I znowu ten temat:
KRADZIEŻ KONT!!!!
Znowu jedna osoba z dziesiątym lvl i jednym koniem pytała sie czy wymienimy się kontami
powiedzialam że nie ale ona, to pożycz na 20 sek bo zaraz kończe (20 sek ??? na serio ) .
A jeszcze inna dziewczyna powiedziała że jeśli oddam jej swoje konto to ona odda mi konto z 16lvl i 30 koni + ten nowy (przeciez wiadomo że to kłamstwo ) Moje konto przy tym to jakieś badziewie i ona wymieniła by się wymieniła (treba umieć kłamać)
Szczerze mówiąc nie rozumiem czemu ludzie chcą kraśc konta przecież człowie, który zostaje okradnięty włożył w to czas i pieniądze.
Więc warto kraść?
NIE
Ja osobiście zajmuje się swoim kontem i kontami dwóch dziewczyn (jednej dziewczynie konie trenuje a zaś drugiej (zarabiam pieniądze i konie trenuje (bo ona wchodzić nie może)) ich konta sa bezpieczne bo jestem dobrą osobą.
Ale pamiętajcie wy możecie trafić na zła osobę.
GRATULACJE jeśli przeczytałeś/ łaś do końca post
A teraz ZDJĘCIA (Jest ich wiele )
Ze Wolfstar (Gwiazdą)
Z Darkangelem
Z Goldstar (jednak są zdj z rajdu)
I nieudane
Z Wolfstar
Z Darkangelem i Goldstar
Bardzo dziękuje a każdy komentarz zostwaiony na blogu i na yt :D





































Brak komentarzy:
Prześlij komentarz