Co tam !!!
Sorka że dawno nie pisałam :/ , jakos nie miałam czasu :(
Jak tam podobała sie wam aktualizacja ?? Mi tak sobie :)
Trochę ich mało.
Ale podoba mi się nowe logo ( wielo osób piszę że za bardzo "barbie" , ale mi sie podoba :) )
Juz kończe rekpe u.... wędkarzy - oddział południowy :DDD
A najgorsze jest to że.....
...
...
Zobaczyłam fajne spodnie w Jarlaheim, a nie moge ich kupic bo mam za maą repke :(((((
Dzisiaj nie mam zdjęć ale zwiedzałam Urodzajne Hrabstwa :D :D
Do zobaczenia :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz