Ale fajnie
Zmieniony tez będzie wygląd morr :D
Zmieniliście juz wygląd konia ja tak, taka słodka była szkoda tylko że to jeden dzień
Jakos ostatnio nie miałam czasu na sso teraz się to polepszy
Ja spadam papatki moi kochani :D
Tu Wolfstar :D
Zdj z perspektywy mojej BBF
I takie tam w nie otwartej częsci grobowca
I odgłos z tv






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz