Jest 1056 Odwiedzen aa dziękuje wam, szkoda że mało komentarzy (ale myślałam że w ogóle ich nie będzie, kiedy zakładałam bloga). Ale jakieś są :D i z tego się cieszę PRZYPOMINAM WAM ŻE TERAZ KAŻDY MOŻE KOMENTOWAĆ :D
Oglądaliście juz nowy odc Legendy ??
Teraz jest juz lepsza jakość.
A tak z innej beczki wczoraj było małe potkanko klubowe :D
Będzie zdj właścicielki...
Niestety w momencie kiedy mieliśmy grać w slendera ...... musiałam iść :(
No to teraz zdjęcia :D
Założycielka klubu :D
Luna Riverwater (czarodziej luneł , Luneł)
Przed lekcją :D
Ognisko
W terenie
Nie udane
Pozdrawiam i zachęcam do komentowania (sprawia mi radośc każdy komentarz)






















Brak komentarzy:
Prześlij komentarz