niedziela, 19 kwietnia 2015

AAAA

AAAAA.........
Jest 1056 Odwiedzen aa dziękuje wam, szkoda że mało komentarzy (ale myślałam że w ogóle ich nie będzie, kiedy zakładałam bloga). Ale jakieś są :D i z tego się cieszę  PRZYPOMINAM WAM ŻE TERAZ KAŻDY MOŻE KOMENTOWAĆ :D
Oglądaliście juz nowy odc Legendy ??
Teraz jest juz lepsza jakość.
A tak z innej beczki wczoraj było małe potkanko klubowe :D
Będzie zdj właścicielki...
Niestety w momencie kiedy mieliśmy grać w slendera ...... musiałam iść :(
No to teraz zdjęcia :D

Założycielka klubu :D
Luna Riverwater (czarodziej luneł , Luneł)















Przed lekcją :D



















Ognisko

















W terenie




Przed zabawą w slendera















Nie udane























Pozdrawiam i zachęcam do komentowania (sprawia mi radośc każdy komentarz)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz