Biegaliście już bo jorvirk :D
Ja dziś zrobiłam sesyjkę na Darku
zdj trz będą (jak zwykle)
W tym tygodniu powinien się pokazać pierwszy odc z nawej serii, mam nadzieję że będzie się podobać :D
No to macie tu zdjęcia
Proszę komentujcie to sprawia mi radość
I nie udane
Ta dziewczyna dały czas tam stała
(w wodzie gdzie jak ja tam wchdziłam to mnie na brzeg wracało )
Pozdrawiam niedługo będę zmieniać wygląd bloga :D



























Brak komentarzy:
Prześlij komentarz