wtorek, 7 kwietnia 2015

Hejo

Hej co tam moi kochani, jutro do szkoły NIEEEEEE!!!!!
Biegaliście już bo jorvirk :D
Ja dziś zrobiłam sesyjkę na Darku
zdj trz będą (jak zwykle)
W tym tygodniu powinien się pokazać pierwszy odc z nawej serii, mam nadzieję że będzie się podobać :D


No to macie tu zdjęcia
Proszę komentujcie to sprawia mi radość



































I nie udane































Ta dziewczyna dały czas tam stała
(w wodzie gdzie jak ja tam wchdziłam to mnie na brzeg wracało )
















Pozdrawiam niedługo będę zmieniać wygląd bloga :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz