poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Hejo

Hejo wczoraj wieczorem kupiłam sobie nowego konia (nie nie quatera) andaluza :D
Nzwała go Sunking (Słoneczny król)
Kupiłam mu też bardzo ładny zestaw a tu kilka zdjęć

W drodze:D

















Kupno


















Centrum (Po nowy sprzęt )

Koń z nowym sprzętem :D



                                                                                                                 
Muszę mu dokupić jeszcze owijki (czarno-czerwone)
I jeszcze nie udane zdj











     













Papa :D <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz