Hejo wczoraj wieczorem kupiłam sobie nowego konia (nie nie quatera) andaluza :D
Nzwała go Sunking (Słoneczny król)
Kupiłam mu też bardzo ładny zestaw a tu kilka zdjęć
W drodze:D
Kupno
Centrum (Po nowy sprzęt )
Koń z nowym sprzętem :D
Muszę mu dokupić jeszcze owijki (czarno-czerwone)
I jeszcze nie udane zdj
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz