Z WCZORAJ
Skończyłam reputacje u wedkarzy jorvirk (Jej :D), łapiąc Pana Paskudę :D (zdj )
walka z nim była łatwa.
Teraz biorę się za oddział południowy (ostatni poziom reputacju u nich ), a kiedy z nimi skończę zaczne robić reputacje tak sobie by być u wszystkich podziwiana :D (Ja taka sławna w jorvirk ) :D
Z dzisiaj
Na początek zjawiłam się na rajdzie blogerek i fanek, ale nie wiedziałam głównych blogerek i wiele osób nie poszło na rajd bo ich nie zauważyło :(.
Spytałam sie czy ktoś chce ze mna zdjęcie i......
Zgłosiło się dość dużo dziewczyn :D (bardzo się z tego cieszę)
Proszę się zgłosić w kom (każdy może nawet odoba nie mająca żadnego konta)jeśli było się na jakimś zdjęciu lub po prostu było sie na rajdzie.
A tu zdjęcia
Ryba paskuda
Z kol
Kilka osób z rajdu (i nie rajdu :D)
I jak tradycja nakazuje :D Nie udne :D
Pozdrawiam was :D
Mam nadzieję że osoby które zrobiły sobie ze mna zdj odezwą się na blogu :D




















Super:) Może zrobimy razem taki rajd? Albo chociaż spotkanie?
OdpowiedzUsuńJasne :D
UsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
Usuń