Ja dzisiaj skończyłam trening Kinga :D... więc zgodnie z moim postanowieniem mogłam kupic nowego konia. Tak mam nowego członka rodziny :D nazwałam ja Wildriver - Dzika rzeka (Dzika).
Dziś zaktualizuje zakładkę konie :D
Pisałam też z p.Olą :D Powiedziała że poniedziałkowy uśmiech jest mój :D
Weszła też na sso :D i mam z nią zdj.
Prosiła, by ten kto nie dostał nowego sweterka z kodu to żeby pisał do suportu.
No dobrze oto kilka zdjęć :D
Z panią Olą
Z Kingiem
Wytrenowany koń :D
Ze Star po nowego członka rodziny
Z Wildriver
Ps. Dziękuje ci (Ktoś tam) za twoja aktywność podnosisz na duchu :D













Brak komentarzy:
Prześlij komentarz