poniedziałek, 25 maja 2015

Siemano

Hejo co tam ??

Ja dzisiaj skończyłam trening Kinga :D... więc zgodnie z moim postanowieniem mogłam kupic nowego konia. Tak mam nowego członka rodziny :D nazwałam ja Wildriver - Dzika rzeka (Dzika).
Dziś zaktualizuje zakładkę konie :D
 Pisałam też z p.Olą :D Powiedziała że poniedziałkowy uśmiech jest mój :D
Weszła też na sso :D i mam z nią zdj.
Prosiła, by ten kto nie dostał nowego sweterka z kodu to żeby pisał do suportu.

No dobrze oto kilka zdjęć :D
Z panią Olą














Z Kingiem



Wytrenowany koń :D














Ze Star po nowego członka rodziny







Z Wildriver

Ps. Dziękuje ci (Ktoś tam) za twoja aktywność podnosisz na duchu :D



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz