Wiem że już troche po aktualizacjach.... ale
Sso dodało nowy wyścig, ale.... Przez to zbagowany jest wybieg marleya (przynajmniej wczoraj tak było)
Prawie nie możliwe jest przeskoczenie pierwszej przeszkody.
Już prawie skończyłam teledysk jeszcze tylko dodać piosenkę :D
No dobrze dzisiaj pisze niestety mało, bo przez te dwa tygodnie bedę wchodziła na sso na któtko.
No dobrze ja kończe a tu zdjatko ze spotkania klubu

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz