Ja dzisiaj wzięłam się za zamykanie pandorii, trzeba zrobić repke (reputacje).
Wytrenowałam Sunking'a (kinga, króla) do 11 lvl (tak mi sie nie chciało ), wziełam też Darkangela na przejażdzkę, oraz zabrałam się za przesyłanie filmików z nowej serii oraz kilku innych filmików do teledysku (tak wzięłam się za to ;D).
W tej chwili co do was pisze przesłało sie dopiero 12 filmów na 21 więc czekam aż prześle się 13 i kończe na dziś z przesyłaniem. Bo to już dobre kilka godzin się sciąga zdążyłam nawet zrobic mase solną i ulepić prace domową na piątek i wiele wiele innych rzeczy, a przesyłanie było cały czas włączone..... Aż brak mi słów.
No ale wracając do tematu sso... Dzisiaj jeżdżąc po jorvirk spotkałam taka Julie Pinestrom (pine (coś jakos tak ) Napisałam jej że ma fajnego bloga tak by umilić dzien i tez uważam że jej blog jest spoko... Nie odpisała mi nawet dziekuję :/ No szkoda No ale pozdrawiam cię :D
Dziękuje za komentarze jest ich coraz więcej :D jesteście kochani i mam nadzieję, że bedziecie dosc często komentować (pamiętajcie podawajcie linki do swoich blogów jesli je macie zapewnę wejde i skomentuje)
No ale sie rozpisałam ...
No a teraz zdjątka :D
Z latając dziewczyna ?
Z kingiem
Zamykanie pandory
Nie udane
Miłego :D














Brak komentarzy:
Prześlij komentarz