Hej jutro są aktualizacje :D
Cieszycie się ?
Ja chyba tak, jestem ciekawa co dodadzą może nowe zadania ?
Było by ekstra....
Ehh... Dzisiaj nie mam znowu zdjęć (sorry ), ale za to
.
.
.
.
.
.
tatata tam tatatatatatam tatatatatam
Właśnie przesyłam filmiki z UH :D
Zostało 6 filmów i jakoś przyszła mi chęć je przesłać ale niestety przesyłają się one dość długo (ok.2 godzin jeden, ) .... Zależy od długości i jakości....
Więc dzisiaj na pewno odc się nie pojawi... No niestety, ale przez dwa dni może uda mi się je przesłać...
To na dzisiaj koniec
Zapraszam do komentowania :D (już niedługo 2 000 wyświetleń )
Więc zachęcam do komentowania, brania udziału w ankiecie, oraz polecania znaj tego bloga (pamiętajcie jeśli macie swoje blogi to wysyłajcie do nich linka postaram sie wejść)
:D :D Tona uścisków ;D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz