piątek, 8 maja 2015

Hejo

Hejo elo co tam u was ?:D

Ja własnie dodaje nowy odcinek Legendy (7)

Zchęcam do oglądania niedługo bedzię nowy sezon...

Jakoś nie mam głowy do robienia teledysku, ale niedługo dokręce jeszcze jakieś sceny i zmontuje.
Dziękuje za komentarze pod wcześniejszym postem.... uwieżcie mi jak tylko je zobaczyłam usmiechnełam się i zabrałam do odpisywania
Widzicie nie zjadłam tych osób :D więc pamiętajcie kazdy może nawet nie zalogowana osoba i ja tez mu odpisze :D

Przypominam że jutro jest rajd blogerek i fanek dla nie sr.
Tym razem nie organizowany przez jakieś nie wiadomo jakie sławne ale te dopiero rozwijające się...
Zachęcam do wzięcia udziału
Link do informacji
http://selenaliontreee.blogspot.com/2015/05/spotkanie.html

No niestety mam dzisiaj tylko jedne zdj

Wolfstar i Starangel
(Żona i mąż)










Brak komentarzy:

Prześlij komentarz