Elo
Sorry że dawno nie pisałam ale mam niespodziankę.....
Powiem wam jak latać i prowadzić konia, ale to w filmiku na moim kanale na yt
A teraz kilka zdjęć...
A wiecie że na snapie (jak to się tam pisze) sso dodałao filmik ze schodami ruchomymi
Myślicie że co to będzie ?
Tu kilka zdjęć
Z przejażdżki
I nie udane
Ja ide kręcić dla was poradnik pap patki





















ooo !jakie ładne konie !
OdpowiedzUsuń:D
Usuń