piątek, 20 lutego 2015

Sorry

Elo


Sorry że dawno nie pisałam ale mam niespodziankę.....

Powiem  wam jak latać i prowadzić  konia, ale to w filmiku na moim kanale na yt
A teraz kilka zdjęć...
A wiecie że na snapie (jak to się tam pisze) sso dodałao filmik ze schodami ruchomymi

Myślicie że co to będzie ?
Tu kilka zdjęć

Z przejażdżki



























I nie udane























Ja ide kręcić dla was poradnik pap patki

2 komentarze: