wtorek, 24 lutego 2015

Jorvirk Miasto!!

Dziś jest  Jorvirk miasto nie mogę się doczekać aż skończą aktualizacje

I pamiętajcie będzie jeden autobus tylko do Miasta Jorvirk (centrum).

Kilka zdjęć z kochanego najnajnajclubu


























I kilka nie udanych



















Postaram się dodać post jak będzie już centrum :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz