poniedziałek, 9 lutego 2015

Hejoo

Hej dzisiaj zdobyłam 5 lvl mojego nowo zakupionego konia - Fiorda Goldstar
Coś mnie rozśmieszyło zaraz po kupnie jego, a mianowicie to:
Pewna dziewczyna dodała mnie do grupy i do znaj- zgodziłam się i napisałam do niej:
J- Ja, O- ona
J- Hej
O- Hej, mam dwa pytania
J-Jakie?
O- Masz skype?
J- Tak mam
O- Jak się nazywasz ja (login)
J- (login)
O-Zaproszę cię
J- Ok, a drugie pytanie?
O- To już na Skype
Na Skype
J-Hej
O- Drugie pytanie: Mogła bym z tobą dzielić konto, bo mi ukradli z 15 lvl
J- Nie, widziałam że masz nawet dobre konto.
O-Ale ja go nie lubię, plose
J- Nie, moje konto jest dość dobre i nie chce i się o nie boje
O-Ale ci go nie ukradnę
J- NIE
O- :'( -zaczęła spamować mi tymi minkami
Uważajcie na nie których i nie dzielcie się z nimi kontami bo mogą ukraść.
I pamiętajcie komentujcie ja nie gryzę :D
A tu kilka zdjęć z dzisiaj:

Ja i moje konie

















Przy wzgórzu




Podczas treningu















I jakieś błędne


























Pozdrawiam was :D Do następnego postu :)
viki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz