Lataliście już na sso jeśli nie wiecie jak w zakładce youtube znajdziecie linka do mojego kanału a na nim jest wyjaśnione jak latać :D
W środę otwierają jorvirk City nie mogę się doczekać :D
Tak z innej beczki cały czas mam problem z bandicamem.
No dobra ale wracając do sso wytrenowałam Goldstar i połowiłam ryby oraz wybrałam się na przejażdżkę na Darkangel - u
Kilka zdjęć z dzisiaj
Z treningu gold
Z darkiem
No i tradycja Nie udane
Pamiętajcie każdy kom daje mi motywacje i cieszy mnie :D































Brak komentarzy:
Prześlij komentarz