wtorek, 24 lutego 2015

Siema

Co tam?

Lataliście już na sso jeśli nie wiecie jak w zakładce youtube znajdziecie linka do mojego kanału  a na nim jest wyjaśnione jak latać :D

W środę otwierają jorvirk City nie mogę się doczekać :D

Tak z innej beczki cały czas mam problem z bandicamem.

No dobra ale wracając do sso wytrenowałam Goldstar i połowiłam ryby oraz wybrałam się na przejażdżkę na Darkangel - u
Kilka zdjęć z dzisiaj


Z treningu gold





































Z darkiem





























No i tradycja Nie udane

































Pamiętajcie każdy kom daje mi motywacje i cieszy mnie  :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz