środa, 11 lutego 2015

Siemano

Elo helo


Co tam u was kochani ?
Jak tam gra.

Ja dołączyłam do klubu jest jego zdjęcie.
No ale naj pierw opowiem wam coś dziwnego.
Wczoraj pewna dziewczyna napisała na chacie:
O-Wiecie mnie to me 2 lata uczyła 
J- A czego cie uczyła ?
O- No różnych rzeczy np.jak być sławna
Inni- Ale ty nie jesteś sławna
J- no właśnie nawet o tobie nie słyszałam
O- Bo sławna jestem od wczoraj
J- Weź głupot nie gadaj
I- nie da być się sławnym od tak w jeden dzień 
O- Ty gadasz głupoty, al mel jest moją kuzynką

Tak tak dziewczyna chciała wszystkich nabrać, nie pisałam całej rozmowy bo za długa jest

A wiecie że ma być kod?

Jutro dodam późno post za co przepraszam, a tu tradycyjnie zdjęcia

Kilka z wczoraj


Z kol
















tak wygląda startowiec z grzywą fiorda 















Z klubem

















Z jazdy 

































I oczywiście Nieudane 





















Szczerze mówiąc to ostatnie ładnie mi wyszło, tak jakby tej dziewczyny to zdj było.

Chce też podziękować za komentarze jak je zobaczyłam od razu się uśmiechnęłam, więc zachęcam do komentowania i brania udziału w ankiecie po ( prawej stronie).

No dobra ja na dzisiaj kończę do zoba

2 komentarze:

  1. Super post <3 Oczywiście również blog <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja na zdjęciu <3 Lovciam cię <3 I już wiem co mam nad Imieniem i nazwiskiem xD

    OdpowiedzUsuń