Chce wam przypomnieć że nikt wam nie kupi tak sc po prostu, on chce ci ukraść konto
Dzisiaj znowu jakaś dziewczyna pyta się mnie czy chce sc.
Ok na razie kończę z tym tematem.
Dzisiaj polowałam na potwora z Moorland- nie było tak ciężko.
Oczywiście trenowałam Goldstar i jeździłam z kol.
Wiecie kiedy chciałam rano wejść na sso (nie poszłam do szkoły bo chora byłam), strona nie działała nwm czemu hmm.. no ale nie ważne.
Dzisiaj post niestety krótki, ale z to dużo zdjęć :D
Kilka z dzisiaj:
W drodze na wyścig
Przejażdżka i wykonywanie zadań ze Wolfstar

Nowe ogłowie
Z BFF
Potwór z Moor
No ale co to za sesja bez dziwnych, nie udanych zdjęć
Zdj są dziwne, jak je zobaczyłam to powiedziałam WTF!!
Mam nadzieję że się podobają i zapraszam do komentowania
Ja nie gryzę
-viki
Do następnego :D




















hej. mogłabym skopiowac sobie to ostatnie nieudane zdjęcie? Mam pomysł na przeróbke.
OdpowiedzUsuńJasne
UsuńJakim cudem te zdjęcia tak wyszły ? :O
OdpowiedzUsuńWiesz kiedy robię zdjęcia bandicambem (czy jak to tam się pisze) to nie które take są
UsuńAha ok.:D
Usuń