Hejka naklejka :D :p
Co tam jak mijają wakację ?
Ja dzisiaj wróciłam od kol i babci (było naprawdę fajowo )
Przepraszam za moją nie obecność :/
No dobrze ale do rzeczy :D
Jak widzicie jest zmieniony wygląd bloga podoba wam się ?
chodź w sumie powinnam najpierw się spytać czy jest tu ktoś ?
Dzisiaj dopiero zaczęłam robić zadania z poprzedniej aktualizacji i zrobiłam z tej co była teraz:D . (mam nadzieje że mózgi wam nie wybuchły :P).
Tak poza tym musze rozkminić dodawanie postów czasowych....
Chodzi o to że ja zaplanuje post wklejam go a on sam sie dodaje tam w dniu jakimś tam :p.
Na dziś któtki post bo che mi ię spać, a jest już 23:05 a miałam ciężki dzień tutaj kilka zdjęć.
Co do nazwy zadania wyżej to nie jestem taka pewna ;/
Papatki :D











Ja jestem! Śliczne zdjęcia ,a wygląd bloga bardzo mi się podoba, taki wakacyjny w sam raz. Jest o wiele bardziej przyjemniejszy od wcześniejszego :).
OdpowiedzUsuńjak-w-niebiosach.blogspot.com- NOWY POST
Cieszę się że się podoba :D
Usuńmimo, że nie jestem za bardzo zaznajomiona z końmi to gra wygląda naprawdę interesująco! :)
OdpowiedzUsuńimhusky.blogspot.com
Bo taka jest :D
Usuń